![](https://competitii.unstoppablesport.club/wp-content/uploads/2024/04/pexels-mali-maeder-1415810-scaled-150x150.jpg)
Ți-e frică de proba de înot?
April 16, 2024![](https://competitii.unstoppablesport.club/wp-content/uploads/2024/04/DESPRE-PROFRUCTTA-150x150.png)
Profuctta, partener Trikids
April 17, 2024Vă anunțăm cu bucurie că stonefeet, unul dintre cele mai importante magazine sportive din România, este partener principal pentru evenimentul Unstoppable Triathlon Pantelimon.
Magazinul stonefeet se adresează pasionaților de alergare, ciclism și drumeții. Indiferent dacă ești începător entuziast sau un veteran experimentat, la stonefeet vei găsi întotdeauna un mediu prietenos și relaxat, unde pasiunea pentru sport și aventura este împărtășită și încurajată.
”Scopul nostru este să echipăm corect pasionații de sport, cu produse specializate, și să inspirăm oamenii să găsească aventura din viața de zi cu zi. Ne dorim ca sportul să facă parte din viața fiecăruia și lucrăm zi de zi pentru îndeplinirea acestui scop și pentru a creat o adevărată comunitate”, ne-au spus reprezentanții magazinului.
Printre cele mai importante branduri comercializate de stonefeet se numără cannondale, GT, Santa Cruz, Garmin, Hoka, On running, asics, Giro sau Maloja